Log in

RESULTATS CAP DE SETMANA 30/31 MARÇ 2019

PARTITS CAP DE SETMANA 30/31 MARÇ

EQUIP                         DIA                HORA              PARTIT

PRIMER EQUIP         DIUMENGE   12:00                 MANRESA – ALMACELLES  (0-0)

JUVENIL A                  DIUMENGE   16:00                MANRESA – ATLÈTIC SEGRE  (0-1)

JUVENIL B                  DISSABTE    15:00                MANRESA – SABADELL  (2-3)

CADET A                     DISSABTE    17:00                MANRESA – MOLLET  (3-1)

CADET B                     DISSABTE    19:00                MANRESA – GIMNÀSTIC MANRESA  (0-2)

CADET C                     jornada de descans

INFANTIL A                  DIUMENGE   13:15               JOANENC – MANRESA  (1-2)

INFANTIL B                  DIUMENGE   19:35               MANRESA - RUBÍ  (3-1)

INFANTIL C                  DISSABTE    13:30               CAN TRIAS - MANRESA  (1-0)

INFANTIL D                  DIUMENGE   10:00               RIUDEPERES - MANRESA  (4-1)

INFANTIL E                  DIUMENGE   18:00               MANRESA - CARDONA  (1-3)

ALEVÍ A                        DIUMENGE   10:00               MANRESA – CASTELLBISBAL  (8-1)

ALEVÍ B                        DISSABTE    10:45               MANRESA - JÚNIOR  (14-1)

ALEVÍ C                        DISSABTE    10:45               MANRESA – SOLSONA ARRELS  (7-4)

ALEVÍ D                        DISSABTE    11:30               MATADEPERA - MANRESA  (4-3)

ALEVÍ E                        DIUMENGE   13:15              GIMNÀSTIC DE MANRESA - MANRESA  (3-3)

ALEVÍ F                         DISSABTE    10:00               FRUITOSENC - MANRESA  (6-2)

ALEVÍ G                        DISSABTE    10:00               CARDONA - MANRESA  (6-5)

BENJAMI A                   DISSABTE     13:00              IGUALADA - MANRESA (4-1)

BENJAMI B                   DIUMENGE   10:00              MANRESA - SABADELL  (4-1)

BENJAMI C                   DISSABTE    13:15               VILASSAR DALT - MANRESA  (2-1)

BENJAMI D                   DISSABTE    12:15               MANRESA – ATLÈTIC GIRONELLA  (1-2)

BENJAMI E                    DISSABTE    12:15               MANRESA - LLINARS  (4-3)

BENJAMI F                     DISSABTE    10:30              MANRESA – PIRINAICA (camp de Les Cots)   (2-1)

BENJAMI G                     DISSABTE    12:00             CASTELLNOU - MANRESA  (2-3)

PREBENJAMI A              DISSABTE    13:30             MANRESA – GIMNÀSTIC DE MANRESA  (2-1)

PREBENJAMI B              DISSABTE    10:00             BERGA - MANRESA  (0-6)

DEBUTANT                     jornada de descans

FEMENI JUVENIL            DIUMENGE   14:00            MANRESA – SANT VICENÇ HORTS  (6-0)

FEMENI INFANTIL A        jornada de descans

FEMENI INFANTIL B        DISSABTE    12:00          SITGES -MANRESA  (5-0)

Despejado

-2°C

Manresa

Despejado

Humedad: 82%

Viento: 8.05 km/h

  • Soleado
    03 Ene 2019 11°C -2°C
  • Parcialmente Nublado
    04 Ene 2019 10°C -3°C

Banner 468 x 60 px